TAŞDELEN İNCİ TANELERİ ANAOKULU

inci-taneleri-anaokulu

Firma Yetkilisi :  
Faaliyet Alanı : Anaokulu Çekmeköy – Taşdelen
Tel1 : (0216) 484 36 04
Tel2 : (0216) 484 36 05
Fax : 0530) 523 86 66
Web : http://www.incitanelerianaokulu.com
E-mail : bilgi@incitanelerianaokulu.com

9000m2 açık alana sahip bahçe çocukların açık havada bol bol koşup oynayabilecekleri en güzel mekan; büyük olması nedeniyle bahçe herkesin birarada açık havada vakit geçirebilmelerini ve birbirlerini rahatsız etmeden değişik gruplar halinde oyun oynayabilmelerini sağlıyor.Bahçede bulunan 17 çeşit meyve ağacı ve 1000m2 organik tarım alanı hem çocukların hen velilerin oldukça dikkatini çekiyor.

Kum Havuzu, Kaydırak Salıncak

Bahçe’de masif tahtadan yapılmış büyük kaydırak ve salıncağımız var; bunlar çocukların çok hoşuna gidiyor; salıncak ve kaydırak güvenle oyun oynasınlar diye geniş kum havuzları içerisinde yer alıyor. Bahçemizde bulunan piknik masaları kamelyalar çocuklara her daim piknik yapıyomuş hissini uyandırıyor.Öğlen yemeklerini bu şirin masalarda yemek onları çok mutlu ediyor

Istanbul gibi büyük şehirlerde çocuğun doğa ile iç içe olabilecekleri yerler oldukça sınırlı iken; anaokulumuzun 9 dönümlük bahçesi çocuklara ekmeyi biçmeyi sebze meyve toplamayı ve doya doya koşma imkanını sağlıyor.Bırakın çocukları akşam çocuklarını almaya gelen veliler bile okuldan ayrılamıyolar.

- Okulumuz, 7.30-19-30 saatleri arasında hizmet vermektedir
– Okulumuz, sınıflarımızın bulunduğu üç katlı binadan, içerisinde meyve ağaçları ve oyun alanları olan geniş bir bahçeden oluşmaktadır.
– Yemek ve sosyal etkinliklerimiz için bir salonumuz bulunmaktadır.
– Hijyenik kurallara uygun olan mutfağımızda yemekleri mutfak görevlimiz yapmaktadır.
– Binamıza, “depreme dayanıklı zemin ve bina raporu” alınmıştır.

Çocuklarımızın ilk 6 yılı, gelişimlerinin temellerini oluşturmaları, temel bilgi ve becerilerin ilk 72 ayda kazanılması sebebiyle büyük değer taşımaktadır. Kişilik oluşumlarını da bu dönemde sağlayan çocuklarımız, kendilerine kapsamlı bir çevre sunan, sevgi ve alaka gösteren, sağlıklı gelişmelerine yardımcı olan ebeveynlere ihtiyaç duymaktadırlar.

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: İnci Taneleri Anaokulu

Bu Anaokulu Hakkındaki Görüşlerinizi Yukarıdan Yıldızlarla, Aşağıdan da Yazarak Lütfen Belirtiniz

Advert